Võsu Glämm 2015 möödus rahvahordide saatel

Kolmandat aastat toimuv Võsu Glämm saavutas käesoleval aastal juba laiema kõlapinna ning suurema üldsuse huvi. Juba enne üritust kajastati Võsu Glämmi meedias märgatavalt rohkem kui seda on tehtud varasematel aastatel ning meedia lõputu uudishimu püsis suur ka ürituse toimumise ajal ning pärast seda. Suurem huvi sai kinnitust ka osalejate arvus – planeeritust kolm korda enam külastajaid oli nii meeldivaks üllatuseks kui väljakutseks. Nii pidi filmi „Vehkleja“ ajaks saali lisaks tooma 120 tooli. Kokku käis rahvamaja seanssidel üle poole tuhande inimese, lisaks ligi sada inimest tasuta välikino linastustel ning teised huvilised legendaarse festivali välibaari alal. Senisest rohkem oli kohal ka filmiinimesi ja glamuurseid staare.20150814_202932

Kokkuvõttes peab tõdema, et festival oli üle ootuste edukas ning täitis omale püstitatud eesmärgid – festival jõudis nii suuremate kui väiksemate huvilisteni, keda tänaseks võib juba nimetada eesti filmi asjatundjateks. Külastajatel oli suurepärane võimalus kohtuda, pildistada ning autogramme paluda oma suurimatelt lemmik-staaridelt ning augustikuu öises glamuurivalguses särada.

Festivali võitjaks osutus üllatuslikult Klaus Häro film „Vehkleja“, auhinna võttis vastu Ursula Ratasepp. Oma mõju võitja valimisel võis olla ka asjaolu, et just “Vehkleja” linastumisel Võsu Rahvamajas oli saal puupüsti rahvast täis, ning inimesi ei heidutanud ka seisu- ning põrandakohad.

Raivo E. Tamm sai taaskord kätte oma elutööpreemia.

Vaata Võsu Glämm 2015 pilte facebookist: Vajuta siia!

Noppeid meediast:

Glämm 2014 möödus ovatsioonide saatel

Korruptiivne filmifestival Võsu Glämm  on taas eduka lõpuni jõudnud. Festival täitis oma korporatiivsed strateegilised eesmärgid ning tulemused vastasid ka seekord protokollile. Sel aastal jagati välja kolm auhinda. Parima filmi auhinna sai muidugi film “Mandariinid”, auhinda vastu võtmas oli filmi produtsent Ivo Felt. Parima näitleja auhind anti taas Raivo E. Tammele endale, sest lihtsalt paremat näitlejat ei olegi. Raivo oli ise ka žürii esimees. Kolmas auhind läks Maimikutele, sest nad on lihtsalt toredad. Auhinnakujuks on Võsu Glämmil Feliks (Raivo E. Tamm hoiab pildil seda enda käes).Kuju on saanud nime festivali korraldaja Kaido Ehasoo naabrimehe Feliksi järgi.


Üritus sai meediakajastust vastavalt protokollile:

Võsu Glämm 2014 tuleb suurem kui kunagi varem

Taaskord on kätte jõudmas aeg maailmas ainulaadse ühe filmi filmifestivali Võsu Glämm jaoks! Seekord aga juba suuremalt ja kõrgemalt – kahe päeva jooksul tuleb näitamisele tervelt 6 filmi siit- ja sealtpool lompi. Nagu juba traditsiooniks saanud, osaleb võistlusprogrammis siiski vaid üks eriline mängufilm, mida saadavad teised, suurepärased teosed. Milline film aga see aasta globaalselt tunnustatud tähesära valguses ainsa filmina võistlusprogrammis särada saab, seda teab vaid kõigeväelisem… Ja Org.Kom.

Kulla ja karraga rikastatud glamuurne festival leiab aset loomulikult säravas ja suvises Võsu kuurortis korraga nii Võsu Kultuurimajas kui ka kauni päikeseloojangu saatel Võsu ranna plääžil kultuurimaja kõrval, et tulla vastu lugematute rahvamasside soovidele.

Kes soovib aga personaalset kohtlemist ja osa globaalsete kuulsuste tähesärast, saab kohapeal soetada omale 3 eurose pileti Rahvamaja seanssidele. Õuealal kõik filmid tasuta!

Vaata täpsemalt suursugust festivali kava siit: www.vosuglamm.eu/programm

Auväärsete staaride tungival palvel on taaskord avatud ka ainukordne, kord aastas avatav Glämm-Lokaal, kust võimalik omale kultuurselt kosutust paluda.

Auväärsed külalised, kultuursed kaaskodanikud ja lugupeetavad glamuuritarid, tervitame Teid Võsu Glämmil 2014!

Võsu Glämm 2013 oli edukas

Võsu Glämm 2013 on eduka lõpuni jõudnud. Festival täitis oma korporatiivsed strateegilised eesmärgid ning tulemused vastasid protokollile. Auhindade kvoot sai täidetud saja protsendiliselt. Ka meedia kajastas sündmust vastavalt määrusele:

Plakat 2013