Võsu Glämm 2015 möödus rahvahordide saatel

Kolmandat aastat toimuv Võsu Glämm saavutas käesoleval aastal juba laiema kõlapinna ning suurema üldsuse huvi. Juba enne üritust kajastati Võsu Glämmi meedias märgatavalt rohkem kui seda on tehtud varasematel aastatel ning meedia lõputu uudishimu püsis suur ka ürituse toimumise ajal ning pärast seda. Suurem huvi sai kinnitust ka osalejate arvus – planeeritust kolm korda enam külastajaid oli nii meeldivaks üllatuseks kui väljakutseks. Nii pidi filmi „Vehkleja“ ajaks saali lisaks tooma 120 tooli. Kokku käis rahvamaja seanssidel üle poole tuhande inimese, lisaks ligi sada inimest tasuta välikino linastustel ning teised huvilised legendaarse festivali välibaari alal. Senisest rohkem oli kohal ka filmiinimesi ja glamuurseid staare.20150814_202932

Kokkuvõttes peab tõdema, et festival oli üle ootuste edukas ning täitis omale püstitatud eesmärgid – festival jõudis nii suuremate kui väiksemate huvilisteni, keda tänaseks võib juba nimetada eesti filmi asjatundjateks. Külastajatel oli suurepärane võimalus kohtuda, pildistada ning autogramme paluda oma suurimatelt lemmik-staaridelt ning augustikuu öises glamuurivalguses särada.

Festivali võitjaks osutus üllatuslikult Klaus Häro film „Vehkleja“, auhinna võttis vastu Ursula Ratasepp. Oma mõju võitja valimisel võis olla ka asjaolu, et just “Vehkleja” linastumisel Võsu Rahvamajas oli saal puupüsti rahvast täis, ning inimesi ei heidutanud ka seisu- ning põrandakohad.

Raivo E. Tamm sai taaskord kätte oma elutööpreemia.

Vaata Võsu Glämm 2015 pilte facebookist: Vajuta siia!

Noppeid meediast:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga