Võsu Glämm 2014 tuleb suurem kui kunagi varem

Taaskord on kätte jõudmas aeg maailmas ainulaadse ühe filmi filmifestivali Võsu Glämm jaoks! Seekord aga juba suuremalt ja kõrgemalt – kahe päeva jooksul tuleb näitamisele tervelt 6 filmi siit- ja sealtpool lompi. Nagu juba traditsiooniks saanud, osaleb võistlusprogrammis siiski vaid üks eriline mängufilm, mida saadavad teised, suurepärased teosed. Milline film aga see aasta globaalselt tunnustatud tähesära valguses ainsa filmina võistlusprogrammis särada saab, seda teab vaid kõigeväelisem… Ja Org.Kom.

Kulla ja karraga rikastatud glamuurne festival leiab aset loomulikult säravas ja suvises Võsu kuurortis korraga nii Võsu Kultuurimajas kui ka kauni päikeseloojangu saatel Võsu ranna plääžil kultuurimaja kõrval, et tulla vastu lugematute rahvamasside soovidele.

Kes soovib aga personaalset kohtlemist ja osa globaalsete kuulsuste tähesärast, saab kohapeal soetada omale 3 eurose pileti Rahvamaja seanssidele. Õuealal kõik filmid tasuta!

Vaata täpsemalt suursugust festivali kava siit: www.vosuglamm.eu/programm

Auväärsete staaride tungival palvel on taaskord avatud ka ainukordne, kord aastas avatav Glämm-Lokaal, kust võimalik omale kultuurselt kosutust paluda.

Auväärsed külalised, kultuursed kaaskodanikud ja lugupeetavad glamuuritarid, tervitame Teid Võsu Glämmil 2014!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga